Kadra

mgr Rafał Buchelt

dyrektor szkoły, nauczyciel historii

 

mgr Edyta Gustowicz

wicedyrektor, nauczyciel języka angielskiego

 

 

mgr Agnieszka Binkiewicz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wych. kl. IIa

mgr Ewa Filip 

pedagog szkolny

mgr Anna Gaik

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ks. mgr lic. Dariusz Głuszko

nauczyciel religii

mgr Edyta Dołęga- Dudek

nauczyciel muzyki

mgr Jan Jamróz

nauczyciel języka angielskiego, wych. kl.VIc

mgr Anna Kaczmarczyk

nauczyciel języka polskiego

mgr Regina Kostrzewa

nauczyciel historii i informatyki, wych. kl. V b

mgr Wiesława Kubieniec

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wych. kl. IIIa

mgr Grazyna Łacna-Krzyk

nauczyciel geografii i informatyki

mgr Beata Malara-Łukasiewicz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wych. kl. I a

mgr Marlena Maliszewska

nauczyciel techniki, wych. swietlicy

mgr Ewa Mazur

nauczyciel matematyki, wych. kl. IV a

mgr Krzysztof Minorowicz

nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun SU

mgr Katarzyna Mrożek

nauczyciel plastyki, nauczyciel bibliotekarz, wych. kl. VII c

mgr Renata Musiał

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wych. kl. IIIb

mgr Dominika Nowocień

          nauczyciel języka angielskiego, wych. kl. Va

mgr Ewa Oczkowska

wychowawca świetlicy

mgr Katarzyna Pilch

nuaczyciel języka angielskiego

mgr Jolanta Popiel

nauczyciel fizyki 

mgr Beata Prokopowicz

            nauczyciel języka polskiego, wych. kl. VIIb

mgr Natalia Radwańska

nauczyciel historii

mgr Elżbieta Rozmus

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wych. kl. IIIc

mgr Agnieszka Skowronek

nauczyciel języka polskiego, wych. kl. IVb

mgr Ewa Skórzewska

nauczyciel matematyki, wych. kl. VIa

mgr Michał Słupski

nauczyciel wychowania fizycznego, wych. kl.IVc

mgr Lidia Sroka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wych. kl. Ic

mgr Beata Stawarz

nauczyciel przyrody i biologii, wych. kl. VI b

mgr Izabela Strumińska-Babula

nauczyciel języka hiszpańskiego

mgr Katarzyna Stypuła

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wdż, wych. kl. II a

mgr Marta Szydlik

nauczyciel bibliotekarz

mgr Robert Szymik

nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Anna Tekiela

nauczyciel przyrody i biologii

mgr Krystyna Tokarz

nauczyciel języka polskiego, wych. kl. VII a

mgr Maria Wadowska

nauczyciel matematyki i wdż

mgr Beata Wancisiewicz-Krasny

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wych. kl. I b

mgr Tomasz Wandas

         nauczyciel religii

mgr Paulina Wantuch

nauczyciel chemii

mgr Olga Węglowska

wychowawca świetlicy

mgr Inga Wiszniewska

logopeda