Aktualności

Rekrutacja

Rekrutacja

Już wkrótce rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 (bliższe informacje znajdziecie Państwo od 2 marca w zakładce Rekrutacja). Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły na dzień otwarty 21 marca w godz. 9.30 - 12.30.

Krakowski Tydzień Zawodowców

Krakowski Tydzień Zawodowców

Od 2 do 6 marca br. odbędzie się Krakowski Tydzień Zawodowców Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szczególności uczniów z klas VIII. Wydarzeniem towarzyszącym tej inicjatywie są Otwarte Soboty w samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe.

Lutowe wydanie „Primo”

Lutowe wydanie „Primo”

Pięćdziesiąty szósty numer szkolnej e-gazetki na internetowej platformie do tworzenia gazet w ramach projektu edukacyjnego „Junior media”, którego organizatorem jest Polska Press Grupa z siedzibą centralną w Warszawie. W e-miesięczniku między innymi: Mohammed Nagy jako pierwszy dostrzegł we mnie potencjał – wywiad z Laurą Lach, trzykrotną brązową medalistką Mistrzostw Świata w Speed-ballu, Moje wspomnienia z Aquatis Aquarium-Vivarium Lausanne, Klasa 4a w Muzeum Archeologicznym w Krakowie, Uczennica SP 41 wyróżniona w ogólnopolskim konkursie ortograficznym, Biały Piorun zamieszkał w naszym domu, Mam Talent! – konkurs szkolny, Rywalizacja drużynowa w SP 41.

X edycja dzielnicowego konkursu „ Żyj zdrowo i bezpiecznie”

X edycja dzielnicowego konkursu                  „ Żyj zdrowo i  bezpiecznie”

X edycja dzielnicowego konkursu „ Żyj zdrowo i bezpiecznie” pt. ”Planujemy zdrowe i bezpieczne ferie zimowe” zakończona !!! Konkurs organizowała nasza szkoła pod patronatem Dzielnicy XII. W ten sposób chcemy utrwalać zasady bezpieczeństwa i kształtować prawidłowe postawy dotyczące zdrowego odżywiania.

Klasa 4a w Beskidzie Sądeckim

Klasa 4a w Beskidzie Sądeckim

24 lutego klasa 4a wyjedzie na pięciodniową białą szkołę do Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju, miejscowości położonej na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Czwartoklasiści będą wędrować po górach, wejdą na Węgielnik i Piwowarówkę. Pojadą na całodniową wycieczkę autokarową Doliną Popradu. Zwiedzą Muzeum Zabawek w Krynicy-Zdroju. Przejdą ponad kilometrową ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą w koronach drzew wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej, a później z wieży widokowej o wysokości 49,5 m, usytuowanej na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m.), będą podziwiać panoramę Beskidu Sądeckiego.