Sukcesy naszych uczniów 4-8

Rok szkolny 2017 / 2018

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus”

Wynik bardzo dobry:

Julia Bogusz, kl. 7a – 9 miejsce w województwie, 55 miejsce w kraju 
Olivia Gabryś, kl. 7a
Mikołaj Moskal, kl. 7a
Barbara Mielczarska, kl. 4b

Wynik dobry:

Kinga Śliwa, kl. 7a
Magdalena Węglarz, kl. 6a
Jakub Popiela, kl. 6b
Rafał Budzowski, kl. 5b
Patrycja Ściubisz, kl. 4c
Weronika Węglarz, kl. 4c
Olaf Piętka, kl. 4c

Organizator: Łowcy Talentów – Jersz (firma edukacyjna)

------------------------------------------------------------------- 

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Rozumiem”

Wynik bardzo dobry:

Milena Filipowska, kl. 7a – 1 miejsce w województwie, 5 miejsce w kraju 
Rafał Budzowski, kl. 5b – 1 miejsce w województwie, 9 miejsce w kraju 

Wynik dobry:

Martyna Rzepiel, kl. 4c
Olaf Piętka, kl. 4c
Wiktoria Krysińska, kl. 5a
Anna Zegartowska, kl. 5a
Patryk Czyżycki, kl. 5b
Karolina Szczygieł, kl. 6b
Jakub Popiela, kl. 6b 
Julia Bogusz, kl. 7a
Olivia Gabryś, kl. 7a

Organizator: Mogalo (firma edukacyjna z Warszawy)

 --------------------------------------------------------------------

VII Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w pływaniu

Kategoria U-12

Gabriela Gorczyca, kl. 5b - I miejsce (50m st. grzbietowy)

                                              I miejsce (100m st. dowolny)

                                              I miejsce (200m st. dowolny)

                                              I miejsce (50m st. motylkowy)

                                              I miejsce (100m st. motylkowy)

                                              I miejsce (200m st. motylkowy, rekord wojewódzwa małopolskiego dziewcząt do lat 12: 2:32.80. Brawo!!!)

Org. MOSiR w Stalowej Woli 

-------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Polski w speedballu

Kategoria U-13

Patrycja Miłek, kl. 6c - II miejsce - srebrny medal (singiel)

Marta Lopez, kl. 6b - II miejsce - srebrny medal (super solo)

                                    III miejsce - brązowy medal (singiel)

Karol Nowakowski, kl. 6b - II miejsce - srebrny medal (super solo)

                                              III miejsce - brązowy medal - singiel

-----------------------------------------------------------------------

XVIII Przegląd Poezji Obcojęzycznej

Mikołaj Moskal, kl. 7a - wyróżnienie

Org. XX LO

-------------------------------------------------------------------------

Konkurs plastyczny "Wielkanoc"

Laureaci:

Izabela Boryczko, kl. 6a

Julia Bręcławska, kl 5a

Zuzanna Cholewa, kl. 7a

Julia Gawęda, kl. 4a

Julia Graca, kl. 6c

Karolina Hojda, kl. 5b

Maria Lizak, kl. 4b

Jan Małek, kl. 6b

Jan Pieślak, kl. 6c

Weronika Sroka, kl. 6c

Maksymilian Stroński, kl 5b

Maja Szkolnicka, kl 4a

Anna Zegartowska, kl. 5a

Bartłomiej Ziębakowski kl. 4c

Org. Dwór Czeczów

--------------------------------------------------------------------------

VII Dyktando o Tytuł Dziecięcego Mistrza Ortografii Dzielnicy XII

Mikołaj Moskal, kl. 7a - III miejsce

Julia Bogusz, kl. 7a - wyróżnienie

Org. Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego

----------------------------------------------------------------------------

Puchar Makroregionu Południowego OYAMA PFK

Patryk Bolek, kl. 5b - I miejsce (konkurencja lekki kontakt)

----------------------------------------------------------------------------

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów 2017

Mikołaj Moskal, kl. 7a – wyróżnienie, 7 miejsce w kraju
Magdalena Węglarz, kl. 6a – wyróżnienie, 14 miejsce w kraju

Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty z Warszawy

----------------------------------------------------------------------------

XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny” 

 

Wynik bardzo dobry: 
Ewa Łukasik, kl. 4b
Patrycja Ściubisz, kl. 4c
Adrian Skowronek, kl. 4c 
Krzysztof Marchewka, kl. 6b 

Wynik dobry:

Maria Lizak, kl. 4b

Magdalena Węglarz, kl. 6a 

Szymon Byrski, kl. 7a

Organizator: Łowcy Talentów – JERSZ (firma edukacyjna)

-----------------------------------------------------------------------------

 

Konkurs nt. pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach programu Bezpieczny Kraków

II etap:

Piotr Draguła, kl. 6c

Maciej Fulko, kl. 6a

Aleksandra Jurek, kl. 6c 

-------------------------------------------------------------------------------

Konkurs "Krakowska Matematyka" 

Michał Szpor, kl. 5b - etap wojewódzki

--------------------------------------------------------------------------------

Konkurs Recytatorski Poezji K. I. Gałczyńskiego "Siódme Niebo 2018"

Andrzej Ubik, kl. 7b - I miejsce

Org. MDK im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Beskidzka

--------------------------------------------------------------------------------

XI Edycja Konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną

Hubert Proszek, kl. 4b - III miejsce

Franciszek Maziuk, kl. 6b - wyróżnienie

Paweł Szwej, kl. 6b - wyróżnienie

Org. Centrum Kultury Podgórze

---------------------------------------------------------------------------------

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

etap rejonowy:

Aleksander Bartnik, kl. 7c

Julia Bogusz, kl. 7a

Mikołaj Moskal, kl. 7a

Kacper Olchawa, kl. 6b

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

---------------------------------------------------------------------------------

Małopolski Konkurs Matematyczny

etap rejonowy:

Krzysztof Janiw, kl. 7b

Tadeusz Kogut, kl. 7b

Jan Kurzyniec, kl. 6c

Krzysztof Marchewka, kl. 6b

Mikołaj Moskal, kl. 7a

Jan Pieślak, kl, 6c

Jakub Popiela, kl. 6b

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs "Kościuszko-Naczelnik w sukmanie"

Finalistki:

Milena Filipowska, kl. 7a

Olivia Gabryś, kl. 7a

Org. Wojewódzka Biblioteka Publiczna

-----------------------------------------------------------------------------------

 Konkurs plastyczny "Nasza Choinka"

Laureaci: 

Julia Filipiak, kl. 5a

Karolina Hojda, kl. 5b

Zuzanna Kaleta, kl. 4a

Jadwiga Łukasik, kl. 7a

Sebastian Sołtys, kl. 5b

Weronika Sroka, kl. 6c

Bartłomiej Szynal, kl. 6c

Org. Dwór Czeczów

------------------------------------------------------------------------------------

XXIII edycja ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej

etap rejonowy:

Julia Bogusz, kl. 7a

Jadwiga Łukasik, kl. 7a

Mikołaj Moskal, kl. 7a

------------------------------------------------------------------------------------

Maks matematyczny

Wynik bardzo dobry:

Jan Kurzyniec, kl. 6c (3m. w województwie, 12m. w Polsce)

Zuzanna Skorny, kl. 5b (5m. w województwie, 66. w Polsce)

Gabriela Gorczyca, kl 5b

Wynik dobry:

Rafał Budzowski, kl. 5b

Emmanuel Dziedzic, kl. 7b

Wiktoria Krysińska kl. 5a

Franciszek Maziuk, kl. 6b

Daria Nowacka, kl. 7b

-------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs plastyczny "Jesień" 

Laureaci:

Aleksandra Dudek, kl. 7c 
Karolina Hymczak, kl. 4a
Zuzanna Kaleta, kl. 4a
Natalia Kozubska, kl. 7a
Marta Lopez, kl. 6b
Karol Nowakowski, kl. 6b
Jan Pieślak, kl. 6c

Jakub Popiela, kl. 6b

Dominika Pyrz, kl. 6b

Bartłomiej Szynal, kl. 6c

Org. Dwór Czeczów