SP41 KRAKÓW

Sukcesy uczniów klasy 4-8

Sukcesy naszych uczniów 4-8
ROK SZKOLNY 2019/2020

 

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Rozumiem”

Michał Popielak, kl. 4a → laureat, drugie miejsce w kraju
Zofia Gramont, kl. 4a → laureatka, trzecie miejsce w kraju
Jakub Popiela, kl. 8b → laureat, trzecie miejsce w kraju

Roksana Natanek, kl. 5a → wynik dobry

Org. Mogalo (firma edukacyjna z Warszawy)

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów 2019

Magdalena Węglarz, kl. 8a → wyróżnienie, jedenaste miejsce w kraju

Org. Instytut Rozwoju Oświaty z Warszawy

 

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”

wynik bardzo dobry

Zofia Gramont, kl. 4a
Gabriela Koźbiał, kl. 5a
Karol Nowakowski, kl. 8b
Piotr Rosiecki, kl. 8b

wynik dobry

Alicja Kołodziej, kl. 8b
Sylwia Samek, kl. 8b
Karolina Szczygieł, kl. 8b

Org. Łowcy Talentów – Jersz (firma edukacyjna)

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Amelia Mazurczyk, kl. 7a – etap wojewódzki

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

etap rejonowy:

Jan Pieślak, kl. 8c

Magdalena Węglarz, kl. 8a

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

etap rejonowy:

Ewa Szpyrka, kl. 7b

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

etap rejonowy:

Bartosz Kałuża, kl. 8a

Jakub Popiela, kl. 8b

Sylwia Samek, kl. 8b

Bartłomiej Ziębakowski, kl. 6c

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

etap rejonowy:

Amelia Mazurczyk, kl. 7a

Kacper Olchawa, kl. 8b

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Konkurs plastyczny “Barwy Jesieni”

Zuzanna Kaleta, kl. 6c – I miejsce

Tomasz Godzik, kl. 4b – II miejsce

Amelia Mazurczyk, kl. 7a – II miejsce

Oliwia Osuch, kl. 4a – II miejsce

Org. Klub Soboniowice

 

IV Mistrzostwa Polski w Speedball

Patrycja Miłek, kl. 8c – II miejsce (srebrny medal) – singiel U-14

II miejsce (srebrny medal) – kategoria supersolo U-14

Emilia Rajca, kl. 8a – III miejsce (brązowy medal) – singiel U-14

III miejsce (brązowy medal) – kategoria supersolo U-14

Karol Nowakowski – III miejsce (brązowy medal) – singiel U-14

Org. Speedball Polska