SP41 KRAKÓW

Sukcesy uczniów klasy 4-8

Sukcesy naszych uczniów 4-8
ROK SZKOLNY 2021/2022

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienie z klas 4-8 zdobyli: Natalia Lodzińska (5A), Jakub Malost (5B), Wiktoria Boroń (5C), Julia Góralczyk (5C) i Tomasz Godzik (6B).

 

Międzyszkolny konkurs „Domki dla pszczół murarek i innych owadów”

Tomek Godzik 6B III miejsce

Organizator: Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „365 dni dla Ziemi”.

Konkurs międzyszkolny „1, 2, 3 – wiedzę masz Ty”

II miejsce Wojtek Rutyna 6B i Tomasz Godzik 6B

III miejsce Hania Przęczek 6B i Ola Wiśniowska 6B

 

XII Konkurs  Piosenki Europejskiej

Zuzanna Zmysło klasa 4 a – 1 miejsce

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie 

Ogólnopolskim Turnieju Tańca Talent Show w Andrychowie 

Amelia Nowakowska kl 5a – 1 miejsce w dwójce (duet) w kategorii Show Dance 11-14 lat
(taniec z elementami akrobatycznymi)
 

 

Konkurs plastyczny „Rowerem przez Kraków”

1 miejsce:

Roksana Natanek z kl.7a

Wyróżnienia:

Kinga Roman z kl.7b

Tatiana Bigaj z kl.5a

Organizator: Klub Kultury „Przegorzały”, Kraków

 

Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski „Potęga Prasy” 2022

Redakcja e-gazetki „Primo” → laureat, wyróżnienie      

Organizator: Stowarzyszenie Potęga Prasy z siedzibą w Łodzi

XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus”

Zofia Gramont z klasy 6a → wynik dobry, 76% punktów, 7. miejsce w województwie, 37. miejsce w kraju

Organizator: Łowcy Talentów – Jersz (firma edukacyjna)

 

Międzyszkolne Zawody Strzeleckie O puchar gen. Andersa

Wojciech Morton (7b), Gabriel Liszkowicz (7b) i Zuzanna Guzowska (7b) zajęli 2. miejsce drużynowo.

Wojciech Morton 1. miejsce indywidualnie

Organizatorzy zawodów: XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krakowie przy współpracy z Centrum Operacji Lądowych- Dowództwo Komponentu Lądowego

Dzielnicowy konkurs „Żyj zdrowo i bezpiecznie” XI edycja p.”Żyj bezpiecznie, jedz zdrowo, a z komputera korzystaj z głową” 

I miejsce – Bartosz Chochoł – Ochoński – klasa 5b

III miejsce – Julia Krycia – klasa 5a, Daria Gotkiewicz – klasa 4a

Organizator Dzielnica XII i SP 41

 

Konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”

II miejsce- Julia Kozak SP 41, kl.5c

III miejsce- Emma Fuchs SP 41, kl.7a

III miejsce –Natalia Rysiewicz SP 41, kl.7a

Wyróżnienie- Roksana Natanek SP 41, kl.7a

Organizator Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska ,Kraków

 

 

Konkurs plastyczny „Kocie sprawki”

Hanna Wrońska z kl.5a – wyróżnienie

Organizator: MDK im. K.I. Gałczyńskiego w Krakowie.

Konkurs plastyczny „PATRZYMY SIĘ W NIEBO” 2022 r.

JULIA GÓRALCZYK – I miejsce

KINGA ROMAN – wyróżnienie

Organizator: Klub Aleksandry

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów 2021

Barbara Bocheńska z klasy 6a → wyróżnienie, 11. miejsce w kraju

Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty z Warszawy

XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”

wynik bardzo dobry

Hanna Matusik z klasy 5b → 90% punktów, 3. miejsce w województwie, 20. miejsce w kraju

Gabriela Koźbiał z klasy 7a → 80% punktów, 4. miejsce w województwie, 40. miejsce w kraju

Organizator: Łowcy Talentów – Jersz (firma edukacyjna)

Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej w Łańcucie

Amelia Nowakowska kl 5a – VI miejsce w kategorii: Trójka kobiet Grupa wiekowa 11-16 lat (układ dynamiczny + układ statyczny)

XI Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar „Warsa i Sawy” w Warszawie

Amelia Nowakowska kl 5a – VII miejsce w kategorii: Trójka kobiet Grupa wiekowa 11-16 lat (układ dynamiczny + układ statyczny)

_________________________________________________________________________________________________

Sukcesy naszych uczniów 4-8
ROK SZKOLNY 2020/2021


Ranking Juniorlab 2020/2021 Polska Press Grupy

Redakcja e-gazetki „Primo” → 8. miejsce w kraju

Organizator: Polska Press Grupa z siedzibą centralną w Warszawie

 

Konkurs „Kangur matematyczny”

Michałek Adam kl. 4a – wyróżnienie
Lodzińska Natalia kl. 4a – wyróżnienie
Szpor Jacek kl. 6b – wyróżnienie
Szpor Michał kl. 8b – wyróżnienie

 

XI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Europejskiej

Emilia Dowhanycz kl.4c – wyróżnienie

Organizator Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie


Ogólnopolski konkurs „Zakochaj się w puszczy”

Natalia Lodzińska kl. 4a – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Informatyczny InstaLogik 2020/2021

Marcin Górkiewicz klasa 8b – laureat I stopnia na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 8 SP 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wielkanoc”

2 miejsce Ewa Łukasik kl.7b

3 miejsce Dominik Konopka kl.6a

wyróżnienia:

Aleksandra Wiśniewska kl.5b

Roksana Natanek kl.6a

Marta Szpyrka kl.6a

Kinga Roman kl.6b

Piotr Siuta kl.6c

Organizator: Dwór Czeczów w Krakowie

 

25. Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej
im. Henryka Chmielewskiego Świdnica 2021

Amelia Nowakowska kl. 4a – 3 miejsce w kategorii: Trójka kobiet Grupa wiekowa 11-16 lat
(układ dynamiczny + układ statyczny)

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Amelia Mazurczyk, kl. 8a – etap wojewódzki – finalista

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

Zuzanna Skorny, kl. 8b – etap wojewódzki – finalista

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny pt : ,,Maska karnawałowa”
organizowanym przez Klub Zbydniowice w Krakowie

Kinga Roman 6b 1 miejsce

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

Daniel Michalik, kl. 8a – etap rejonowy

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów 2020

Weronika Foszczyńska z klasy 4b → laureatka, 3. miejsce w kraju

Marek Budzowski z klasy 4b → wyróżnienie, 7. miejsce w kraju
Hanna Matusik z klasy 4b → wyróżnienie, 9. miejsce w kraju
Magdalena Wołoch z klasy 5a → wyróżnienie, 9. miejsce w kraju 
Gabriela Koźbiał z klasy 6a → wyróżnienie, 11. miejsce w kraju
Jakub Malost z klasy 4b → wyróżnienie, 12. miejsce w kraju

Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty z Warszawy

Akrobatyka sportowa

Amelia Nowakowska 4a

– Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej (Turniej Andrzejkowy) Libiąż 2020
3 miejsce w kategorii: Trójka kobiet klasa II (3K-II)

– Ogólnopolski Turniej Youth (7-15lat) Łańcut 2020:
1 miejsce w kategorii: Trójka kobiet klasa Youth

– Ogólnopolski Turniej Youth (7-15lat) Chorzów 2020, organizowany przy 66 Mistrzostwach Polski Seniorów:
1 miejsce w kategorii: Trójka kobiet klasa Youth

– XII Grand Prix Polski im. Stanisława Gieronia w Akrobatyce Sportowej Łańcut
2 miejsce w kategorii: Trójka kobiet klasa Youth

 

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Olaf Sroka 4A  128 pkt. (100%) nagroda główna – laureat pierwszego miejsca

Wiktoria Boroń 4C 109,33 pkt. (85,42%) wyróżnienie – trzecie miejsce

Julia Góralczyk 4C 121,33 pkt. (94,79%) nagroda – laureat drugiego miejsca

Szymon Kiełek 5A 111 pkt. (86,72%) nagroda – laureat drugiego miejsca

Michał Popielak 5A 100 pkt. (78,13%) wyróżnienie – trzecie miejsce

Tomasz Godzik 5B 113,33 pkt. (88,54%) nagroda – laureat drugiego miejsca

Jan Gawronek 6A 129,33 pkt. (80,83%) wyróżnienie – trzecie miejsce

Szymon Kiernicki 6A 121,33 pkt. (75,83%) wyróżnienie – trzecie miejsce

Michał Szpor  8B 120 pkt. (75%) wyróżnienie – trzecie miejsce

_____________________________________________________________________________________________________

Sukcesy naszych uczniów 4-8
ROK SZKOLNY 2019/2020

 

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Rozumiem”

Michał Popielak, kl. 4a → laureat, drugie miejsce w kraju
Zofia Gramont, kl. 4a → laureatka, trzecie miejsce w kraju
Jakub Popiela, kl. 8b → laureat, trzecie miejsce w kraju

Roksana Natanek, kl. 5a → wynik dobry

Org. Mogalo (firma edukacyjna z Warszawy)

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów 2019

Magdalena Węglarz, kl. 8a → wyróżnienie, jedenaste miejsce w kraju

Org. Instytut Rozwoju Oświaty z Warszawy

 

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”

wynik bardzo dobry

Zofia Gramont, kl. 4a
Gabriela Koźbiał, kl. 5a
Karol Nowakowski, kl. 8b
Piotr Rosiecki, kl. 8b

wynik dobry

Alicja Kołodziej, kl. 8b
Sylwia Samek, kl. 8b
Karolina Szczygieł, kl. 8b

Org. Łowcy Talentów – Jersz (firma edukacyjna)

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Amelia Mazurczyk, kl. 7a – etap wojewódzki

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

etap rejonowy:

Jan Pieślak, kl. 8c

Magdalena Węglarz, kl. 8a

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

etap rejonowy:

Ewa Szpyrka, kl. 7b

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

etap rejonowy:

Bartosz Kałuża, kl. 8a

Jakub Popiela, kl. 8b

Sylwia Samek, kl. 8b

Bartłomiej Ziębakowski, kl. 6c

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

etap rejonowy:

Amelia Mazurczyk, kl. 7a

Kacper Olchawa, kl. 8b

Org. Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni”

Zuzanna Kaleta, kl. 6c – I miejsce

Tomasz Godzik, kl. 4b – II miejsce

Amelia Mazurczyk, kl. 7a – II miejsce

Oliwia Osuch, kl. 4a – II miejsce

Org. Klub Soboniowice

 

IV Mistrzostwa Polski w Speedball

Patrycja Miłek, kl. 8c – II miejsce (srebrny medal) – singiel U-14

II miejsce (srebrny medal) – kategoria supersolo U-14

Emilia Rajca, kl. 8a – III miejsce (brązowy medal) – singiel U-14

III miejsce (brązowy medal) – kategoria supersolo U-14

Karol Nowakowski – III miejsce (brązowy medal) – singiel U-14

Org. Speedball Polska

Skip to content